ماشین آلات خدمات شهری چیست؟

ماشین آلات خدمات شهری چیست؟

ماشین آلات خدمات شهری مجموعه دستگاههایی هستند که به هدف مکانیزاسیون امور خدماتی ارگانها و سازمانهای مرتبط با خدمات شهری به ویژه شهرداری ها، ساخته میشوند.

 

این دستگاهها که بر روی شاستی خودروهای سنگین قرار میگیرند، با عنوان دستگاه های خدمات شهری و یا ماشین آلات خدمات شهری شناخته میشوند که بسته به عملکردشان، به چندین گروه تقسیم میشوند.

از جمله :

دستگاه جاروب خیابانی، جدول شوی،دستگاه خیابان شوی، دستگاه لجن کش،دستگاه آتش نشانی، دستگاه بازو غلطان،دستگاه حمل زباله، دستگاه مخزن شوی،دستگاه آمبولانس و حمل اموات، دستگاه کمپرسی.

 

همانطور که از نام این دستگاهها مشخص است، با هدف نظافت شهری و انجام امور خدماتی مانند حمل اموات و خدمات اورژانس کاربرد دارند.

 

تعمیر و نگهداری این نوع دستگاهها با توجه به حساسیت موضوع و مسائل فنی و مهندسی بسیار دقیقی که در ساختار این نوع دستگاهها وجود دارد، مستلزم در اختیار داشتن دانش در سطوح عالی و همچنین تجربه کاری زیاد و بکارگیری نیروهای خبره و مجرب میباشد.

یکی از مسائلی که شهرداری ها و پیمانکاران خدمات شهری همواره با آن دست به گریبان بوده اند، بحث کمیت و کیفیت تعمیر و نگهداری اینگونه ماشین های خدمات شهری و همچنین هزینه های سرسام آور آن میباشد.

ماشین آلات خدمات شهری چیست؟
ماشین آلات خدمات شهری چیست؟

خدمات تعمیر و نگهداریاین نوع ماشین آلات، با توجه به مسائل پیچیده ای که در ساخت این دستگاهها لحاظ می شود و همچنین نیاز به دانش و تجربه بالا، و پرسنل و نیروهای کارآزموده و توانمند میباشد و تعدادشرکتهایی که این خدمات را ارائه میکنند آنچنان زیاد نیست.

یکی از موفق ترین شرکتها در تعمیر و نگهداری ماشین آلات خدمات شهری، گروه خدمات صنعتی مومنی میباشد که برای شهرداری ها و پیمانکارانشان سراسر کشور نامی آشنا و پر آوازه است.

 

این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای جوان و خبره و کادر مدیریتی قدرتمند و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و علم روز توانسته است به طور کامل و با بالاترین درجه کیفیت، نیازهای مرتبط با خدمات شهری را مرتفع نماید و با ایجاد اشتغال و خدمات مطمئن و مطلوب، گام بزرگی در ارائه اینگونه خدمات بردارد.

از جمله خدمات گروه خدمات صنعتی مومنی میتوان به موارد زیر اشاره نمود ؛

ارائه مشاوره رایگان در زمینه ساخت و بازسازی ماشین آلات خدمات شهری در جهت مدیریت بهتر هزینه.
سرویس و نگهداری دستگاه در سراسر کشور با نازلترین قیمت.
آمادگی پذیرش پروژه های بزرگ و کوچک.
ارسال قطعات باکمترین هزینه به سراسر کشور.

یک دیدگاه بگذارید

سه × سه =

آبان ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930